O nás

Společnost Euro Softworks s. r. o. je renomovaná česká IT společnost zabývající se vývojem vlastního software na míru. Naše zkušenosti ve vývoji z českého a amerického trhu oceňují zákazníci z celého světa. Náš tým je tvořený z odborníků s certifikací, kteří vyvíjejí, dodávají a zároveň jsou servisní organizací svých produktů.

dfd2

9 důvodů proč si vybrat naši společnost.

Je nám jasné, že výběr správného CRM pro vaši firmu je těžké rozhodnutí. Přesvědčte se sami, že tyto body skutečně myslíme vážně.

Historie

Náš systém postupně rozvíjíme, a to již více než 10 let. Jedná se o zavedený systém prověřený nejtěžšími podmínkami reálného provozu. Díky podnětům a přáním našich zákazníků systém postupně upravujeme k ještě větší spokojenosti uživatelů.

Ohebnost

Neohýbejte své požadavky na CRM. Buďte nároční a chtějte, aby se CRM přizpůsobilo vám. Vistos CRM vám nabízí předpřipravené „best practise“ verze dle vaše oboru podnikání i úpravu Vistos CRM přesně podle vašich potřeb.

Moderní technologie

Vistos CRM je ryze české řešení založené na moderních technologiích – Microsoft DOT.NET, SQL. Primárně Vistos CRM nabízíme formou oblíbeného pronájmu (SaaS) bez vysokých vstupních investic. Jelikož jsme výrobci systému, dokážeme v systému provádět jakékoliv úpravy na míru.

Aktivní přístup

Kromě vašich požadavků také aktivně vymýšlíme nejvhodnější řešení na základě dlouhodobých zkušeností z různých oborů podnikání.

Cena

Rozumná cena služeb je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Nižších cen při vysoké kvalitě poskytovaných služeb dosahujeme efektivně nastavenými procesy v naší firmě a kvalitní základnou našeho know-how v oblasti Salesforce CRM.

Know how

Máme bohaté zkušenosti s implementacemi, customizacemi, vývojem i datovou migrací pro Vistos CRM (víc než 1 100 projektů), a proto vám dokážeme odborně poradit s vašimi požadavky na funkcionality CRM systému.

Rychlost

Dokážeme rychle nalézt vhodné řešení vašich požadavků a díky silnému týmu programátorů nemusíte dlouho čekat na vývojovou kapacitu.

Etika

Při poskytování služeb ctíme základní pravidla etického kodexu: transparentnost, férovost, a lpění na vysokém standardu.

Flexibilita

Žádný projekt pro nás není ani moc malý, ani moc velký. Postaráme se o projekt jakéhokoli rozsahu a vždy vám dodáme řešení přesně na míru.
0
INSTANCÍ
0
UŽIVATELŮ
0
ZÁZNAMŮ
0
LET NA TRHU

Klíčoví lidé v Euro Softworks

Od začátku existence společnosti si vybíráme do týmu pouze skutečné odborníky v oboru. Rádi přijímáme i perspektivní mladé kolegy, se kterými začínáme spolupracovat už při studiu. Neméně důležitá je pro nás i osobnostní stránka každého zaměstnance. Budujeme totiž nejen profesionální a výkonný tým, ale také partu lidí, kteří si rozumí a rádi spolu tráví čas občas i večer při posezení nad lahodným zlatavým mokem.

S kým se v naší firmě můžete setkat?

tomas-rudolfIng. Tomáš Rudolf

Ředitel společnosti

Úkol: Tomášovým úkolem je vidět i za roh, aby firma měla kam směřovat, všechno běželo jako na drátku a nikde nám to neskřípalo.

jan-smazinkaJan Smažinka

Hlavní systémový architekt

Úkol: Honzova mise je zaštítit veškerý softwarový vývoj a dát mu rámec a směr, aby se zákazníkům nesesypal program po prvním kliknutí na hlavu.

rostislav-pallaIng. Rostislav Palla

Obchodní manažer

Úkol: Rosťův úkol zní jasně: udržovat naši naleštěnou stáj produktů a nabídnout zákazníkovi tu nejlepší smetánku z nejlepších pro něj.

jirkamasarikJiří Masařík

Projektový manažer

Úkol: Jirka pevně drží opratě projektů a zajišťuje, aby bylo splněno každé zákazníkovo přání.