Partneři Vistos CRM

Líbí se vám náš produkt? Máte zájem Vistos CRM dále nabízet a podílet se tak na jeho rozvoji? Máte zajímavý nápad na rozšíření Vistos CRM o nový modul a chcete ho připojit k Vistos CRM?

OBCHODNÍ PARTNER

Obchodní partner má dobrou znalost Vistos CRM, vede samostatná obchodní jednání, ale samotnou implementaci již neprovádí.

KONZULTAČNÍ PARTNER

Konzultační partner může samostatně nabízet konzultace k Vistos CRM. Podmínkou konzultačního partnerství je složení certifikačních zkoušek.

SYSTÉMOVÝ PARTNER

Systémový partner vyvíjí vlastní moduly, které se pomocí API napojí do Vistos CRM a stávající se obecným řešením, které je v rámci Vistos CRM nabízeno.

Výhody partnerské spolupráce

Vistos CRM se neustále rozvíjí. Náš partnerský program nabízí mnoho možností pro vaši realizaci. Staňte se naším partnerem.

Produkt

Vistos CRM je komplexní platformou pro dynamický trh z různých oborů podnikání  v Evropě a USA.

Fér jednání

S partnerstvím, stejně jako se zákazníkem, to myslíme opravdu vážně, a proto od nás vždy očekávejte fér jednání.

Podpora

Ať už jste malým nebo velkým partnerem, neustále vás budeme podporovat. Podpora spočívá v zaškolení, technickém supportu nebo podpoře marketingu.

Zaškolení

Pro partnery nabízíme využívání našeho produktu zdarma. Můžete Vistos CRM využívat pro svoje aktivity i zaškolení vašich obchodníků.

Marže

Nabízíme vysoké počáteční marže i pro malé prodejce. U nás mohou být i začátky finančně zajímavé.

Know-how

Předáme vám naše know-how v oblasti CRM a dalších připojených modulech a navíc od nás získáte certifikaci vašich dovedností.

Úrovně partnerství

Každému partnerovi je v rámci partnerského programu přidělována příslušná úroveň partnerství. A jakým partnerem budete vy?

vistos-partner-authorized-new

Jedná se o partnerství, které je vstupní bránou k naší partnerské spolupráci. Seznámíme vás s pravidly partnerské sítě a podpoříme vás v obchodních a marketingových začátcích včetně přístupu do systému Vistos CRM. Samozřejmostí je důkladné seznámení a proškolení v systému Vistos CRM.

vistos-partner-silver-new

Podmínkou vstupu do dalšího stupně partnerství je provedení certifikace a splnění podmínek partnerské sítě. Díky tomu získáte nadstandardní výhody a dodatečnou technickou podporu včetně prioritního řešení požadavků. Také s vámi budeme počítat na informačních schůzkách ohledně budoucího rozvoje Vistos CRM.

vistos-partner-gold-new

Klíčovým partnerem Vistos CRM se můžete stát po splnění podmínek partnerské sítě.  Odměnou po dosažení této úrovně je VIP technická a konzultační podpora a samozřejmě nadstandardní systém marketingových dotací a obchodních odměn.

Pokud máte zájem o vstup do partnerského programu, prosím, kontaktujte nás

rostislav-pallaIng. Rostislav Palla
Sales Manager
rostislav.palla@eurosoftworks.com
Office:  +420 222 360 823
Mobile: +420 606 075 589