Vybrané reference

Systém Vistos CRM využívají firmy v Česku, ale i v zahraničí. Naše klienty najdete ve Spojených státech, ale také na asijském nebo africkém trhu. Systém přizpůsobujeme na míru prodejním procesům jednotlivých zákazníků, a proto existuje Vistos CRM v mnoha konfiguracích.

Naším hlavním cílem je spokojenost klientů. Velice si vážíme toho, když spolupráci s námi zákazníci ocení.

Vybrané referenční texty

Přečtěte si, co o Vistos CRM říkají jeho uživatelé.

4

Potřebovali jsme řešení na míru. Odborníci z Vistos CRM nám toto řešení nabídli a okamžitě ho spustili. Získali jsme přehled k nezaplacení.

Ing. Miloš Lukeš
ekonomický ředitel, Czechocar

1

CRM systémů je na trhu celá řada, ale jen některé dokáží bez kompromisů vyhovět nárokům mezinárodní firmy. Rozhodli jsme se pro Vistos CRM.

Ing. Jan Černý 
BTL Zdravotnická technika

607px-GS1_logo_plain

Společnost Euro Softworks rádi doporučíme všem, kdo hledají kvalitní služby v oblasti vývoje systémů typu CRM a odborných konzultací v této oblasti.

Karel Černý 
GS1 servis

addit_logo

Vistos CRM is a perfect tool for having my company easily managed. I even have important reports sent to my mailbox every morning to read them with coffee.

Jean-Cédric Bienfait 
Owner, AddItValue

logo (2)

Díky Vistos CRM řídím celou firmu úplně snadno – jedním kliknutím dostanu informace, které bych jinak sháněla celý den.

Ing. Veronika Plašilová 
manažerka, Relevant

logo

Vistos CRM vřele doporučuji pro jeho vysokou variabilitu využití a kvalitu poskytovaných služeb. Dlouho jsme hledali na trhu kvalitní CRM s možností projektového řízení pro stavebnictví a tím Vistos CRM bezpochyby je.

Marek Kopinec 
majitel Stavební firmy Marek Kopinec

fjfi_logo-2

Výuka na ČVUT – FJFI je zaměřena na aplikaci teoretických zkušeností v praxi. Vistos CRM nám toto plně umožňuje a studenti si mohou své znalosti vyzkoušet přímo na reálných procesech. Jsme rádi, že svými poznatky můžeme přispět k dalšímu rozvoji tohoto softwarového řešení.

Ing. Michal Moc 
učitel, Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT

logo-iswin

Implementací Vistos CRM došlo u nás k automatizaci a zjednodušení obchodního procesu. Pomocí tohoto řešení snadno získám důležité informace o mých zakázkách, stavu obchodu a průběhu marketingových kampaní. Využívám projektové řízení na vývoj vlastního softwaru, nebo úpravu softwaru pro zákazníky.

Jiří Horák 
majitel, Iswin

Logo-golf

Vistos CRM považujeme za elementární nástroj, pomocí kterého můžeme snadno komunikovat s našimi členy, získávat nové kontakty a tím efektivně vést náš golfový klub. Velmi kladně hodnotíme plánovací kalendář, propojení s outlookem a možností marketingových kampaní.

Evžen Janeba 
prezident klubu, Golfový klub Ráj Srbsko

46901x1

Hledali jsme na trhu platformu pro nové řešení, které bude muset obsáhnout komplikovanou oborovou problematiku a zároveň bude mít i rozměr a kvality moderního CRM systému. Zvolili jsme progresivní platformu Vistos CRM.

 

Martin Molzký 
jednatel, Claim system s.r.o.

unnamed

Za celou naši společnost mohu říci, že Vistos CRM je pro nás podstatnou a důležitou součástí provozu. Velice nám usnadňuje práci, šetří čas a umožňuje sledovat, jak se nám daří z hlediska prodeje. Pomáhá nám i v plánování práce a její rozdělování mezi zaměstnance. Oceňujeme přehlednost systému, možnost filtrování dle parametrů objednávek a rychlé vyhledávání. Vistos CRM můžeme jedině doporučit.

Petr Coch
jednatel, AVANTICA

27

Pomocí Vistos CRM jsme vyřešili komplexní proces získávání zákazníků nejenom v našem call-centru, ale také plánováním a realizací schůzky u zákazníka a zpětná informace o výsledku pro backoffice. Propracovaná na míru upravená databáze nám slouží k zobrazených všech potřebných informací o daném zákazníkovi.

Michal Kuda
Ready Control

21

Ve Vistos CRM jsme využili možnosti upravit si prostředí podle toho, jak jsme potřebovali. Vše proběhlo hladce a nyní nám systém slouží k evidenci a obsluze našich zakázek a objednávek, a celkově přispěl k větší automatizaci činností. Velkým přínosem je pro nás propracovaná synchronizace Vistos CRM s účetním systémem Pohoda, která nám velmi zjednodušuje naší práci.

Jiří Harmáček
ASSEC COMPUTERS

19

Se systémem jsme spokojení, spravujeme v něm naše nabídky, faktury a máme v něm databázi produktů, která čítá na desítky tisíc položek – nemůžeme si tedy dovolit svá data ztrácet a proto jsme rádi, že ve Vistos CRM se nic takového stát nemůže. Opravdu nadstandardní CRM, jsme s jeho chodem a vlastnostmi spokojeni a můžeme ho doporučit dál.

Martin Kosina
KOSINA NÁSTROJE

^A1D8DF6CBF838EF58297BF7C1FB3D7E7B3C3EADFA884472213^pimgpsh_fullsize_distr

Vistos CRM je přehledný a zatím nejkomplexnější program, který jsme v naší společnosti vyzkoušeli. Systém jsme zpočátku potřebovali uzpůsobit našim požadavkům,  nastavování techniky z Euro Softworks šlo podle plánu a vše se povedlo tak, jak jen nejlépe mohlo.  Nyní tedy používáme CRM systém na míru, který se přizpůsobil přesně našim potřebám, čímž nám šetří čas a peníze. Nejvíce se u nás využívá modul obchodního procesu, kde denně zakládáme nové příležitosti, řešíme objednávky, které zde i vydáváme stejně jako nabídky. V systému máme naši databázi produktů, které tak snadno a rychle můžeme využívat pro obchod a evidenci. Systém Vistos CRM vřele doporučujeme dalším společnostem, které chtějí mít své záznamy na jednom místě a v bezpečí.

ZZOne s.r.o.

26

Vistos nám pomáhá řešit vztahy s našimi zákazníky, aktivně ho využíváme pro tvorbu a plánování marketingových aktivit, sledování vývoje jednotlivých obchodů a mnoho dalšího. Za dobu, kdy systém využíváme, jsme s ním maximálně spokojení. Je pro nás velkou výhodou možnost si kdykoliv změnit Vistos CRM dle potřeb naší firmy. Také oceňujeme proaktivní přístup podpory Vistos CRM.

Denisa Vacíková
MgC Consulting

22

V systému spokojeně fungujeme od roku 2016. Máme v něm kompletní evidenci našich klientů, kterým dodáváme náš sortiment, taktéž evidovaný v systému Vistos. Vistos CRM se stará o hladký proces fungování jak vztahu s našimi zákazníky, tak obchodní stránky naší společnosti, kdy je naším pomocníkem při zápisu dat, která si zapíšeme jen jednou a máme je jak v CRM systému, tak v účetním systému, což nám výrazně šetří čas. Stejně hladkým způsobem se nám data zaznamenaná v účetním systému POHODA vrací do systému Vistos, takže ať už objednávky či faktury, není žádný problém a vše máme tam, kde potřebujeme. Za dobu fungování jsme se systémem Vistos CRM spokojení, šetří nám naše náklady a hlavně čas, který bychom promrhali na evidenci, takto máme vše přehledně, snadno dostupné a v bezpečí.

Michal Obert
ABIX

20

CRM systém Vistos využíváme v naší společnosti k úkolování našich pracovníků, kdy oceňujeme přehlednost veškerých našich záznamů, které jsou díky strukturálnímu uspořádání snadno dohledatelné. V systému také využíváme možnost fakturace, která je logicky svázaná s dalšími úkony a aktivitami, což nám výrazně šetří čas a náklady. Za dobu, kdy máme systém Vistos CRM, jsme spokojení, pomohl nám s úsporou času a přinesl do našeho fungování více přehlednosti.

Ing. Jan Korec
ENERFIN

25

V systému Vistos CRM spravujeme velké databáze našich kontaktů, které evidujeme a které je třeba mít vždy při ruce. S naší prací a její dělbou nám pomáhají kategorie, které třídí práci a možnost pohybu v celém systému tak, že každý smí dělat jen odpovídající aktivity, což výrazně zefektivňuje celý proces v chodu naší společnosti. Jednou z mnoha výhod je kompletní správa úkolů a projektů, ke kterým přiřazujeme naše pracovníky – ti si mohou své aktivity, ať už schůzky nebo hovory, jednoduše a přehledně tvořit a zobrazovat ve svém kalendáři, kterým Vistos disponuje. S prací v systému jsme spokojení a můžeme ho doporučit dalším, kteří hledají jeden kvalitní systém pro celou firmu.

Eva Černá
Generální manažer, Šikland

23

S aplikací Vistos CRM jsme spokojení, řešíme v ní obchodní proces, který zde máme přehledně nastavený. Oceňujme hladký chod systému, stejně jako milý přístup zákaznické podpory, která se stará o splnění našich požadavků. S Euro Softworks můžeme projednat naše požadavky, které si společně definujeme a které nám po naimplementování zefektivní práci se systémem. Vistos CRM můžeme doporučit dále.

 Zdeněk Zeman
AMITY

9

Vistos CRM jsme si vybrali jako komplexní CRM řešení, které nám spravuje informace o zákaznících od partnerů našeho servisního konceptu včetně možnosti vytváření poboček. Nejvíce oceňujeme vestavěné funkce pro čištění a ověřování dat, automatické doplňování informací z obchodního rejstříku, reportingové nástroje. Vistos CRM je dobrým nástrojem pro řízení činností nejenom vůči zákazníkům.

Lukáš Štelcl
Manažer servisního konceptu  ACC – Stahlgruber

V našich náročných podmínkách výrobní společnosti velmi oceňujeme rozsáhlé možnosti přizpůsobitelnosti Vistos CRM, které jsme využili na komplexní nabídkové řízení. Systém jsme si přizpůsobili i pro komunikaci s našimi zákazníky – document management. Vistos CRM nám umožňuje sdílet dokumentaci k vyrobeným produktům našim zákazníkům a partnerům.

David Jonák
obchodní ředitel ASCO JOUCOMATIC

Vistos CRM mi dal možnost díky své velké míře upravitelnosti a přizpůsobení sledovat všechny oblasti mého rozsáhlého podnikání v jednom systému. Mohu tak snadno nahlížet na celý proces od vzniku zakázky přes úspěšnou realizaci až po následný servis. Krom řízení a evidence obchodu a servisu v systému máme možnost správy vnitropodnikových procesů. Velmi oceňuji přístup společnosti Euro Softworks, která poskytuje podporu i za chodu systému a požadované změny, které vyvstávají během používání, je možné snadno realizovat.

Radim Opluštil
jednatel společnosti Kaiser servis