ZAVEDENÍ SYSTÉMU

Ještě nemáte CRM systém, který by vám vyhovoval? Máme pro vás řešení!

PŘEDPŘIPRAVENÉ ŘEŠENÍ

I pro váš obor máme připravený ideální systém. Stačí si vybrat.

SYSTÉM NA MÍRU

Přizpůsobíme systém podle vašich potřeb, aby dokonale splynul s chodem vaší společnosti.

9 důvodů proč si vybrat naši společnost.

Je nám jasné, že výběr správného CRM pro vaši firmu je těžké rozhodnutí. Přesvědčte se sami, že tyto body skutečně myslíme vážně.

Historie

Náš systém postupně rozvíjíme, a to již více než 10 let. Jedná se o zavedený systém prověřený nejtěžšími podmínkami reálného provozu. Díky podnětům a přáním našich zákazníků systém postupně upravujeme k ještě větší spokojenosti uživatelů.

Ohebnost

Neohýbejte své požadavky na CRM. Buďte nároční a chtějte, aby se CRM přizpůsobilo vám. Vistos CRM vám nabízí předpřipravené „best practise“ verze dle vaše oboru podnikání i úpravu Vistos CRM přesně podle vašich potřeb.

Moderní technologie

České řešení založené na moderních technologiích – Microsoft DOT.NET, SQL. Primárně Vistos CRM nabízíme formou oblíbeného pronájmu (SaaS) bez vysokých vstupních investic. Jelikož jsme výrobci systému, dokážeme v systému provádět jakékoliv úpravy na míru.

Aktivní přístup

Kromě vašich požadavků také aktivně vymýšlíme nejvhodnější řešení na základě dlouhodobých zkušeností z různých oborů podnikání.

Cena

Rozumná cena služeb je pro nás stejně důležitá jako pro vás. Nižších cen při vysoké kvalitě poskytovaných služeb dosahujeme efektivně nastavenými procesy v naší firmě a kvalitní základnou našeho know-how v oblasti Salesforce CRM.

Know how

Máme bohaté zkušenosti s implementacemi, customizacemi, vývojem i datovou migrací pro Vistos CRM (víc než 1 100 projektů), a proto vám dokážeme odborně poradit s vašimi požadavky na funkcionality CRM systému.

Rychlost

Dokážeme rychle nalézt vhodné řešení vašich požadavků a díky silnému týmu programátorů nemusíte dlouho čekat na vývojovou kapacitu.

Etika

Při poskytování služeb ctíme základní pravidla etického kodexu: transparentnost, férovost, a lpění na vysokém standardu.

Flexibilita

Žádný projekt pro nás není ani moc malý, ani moc velký. Postaráme se o projekt jakéhokoli rozsahu a vždy vám dodáme řešení přesně na míru.

Vybrané reference spokojených zákazníků